• VIACLIMATE AIR TECHNOLOGIES

SOSYAL MEDYA

FİRMA TARİHÇESİ

1986

Sektöre ilk giriş

1986 yılında havalandırma sektöründe iş hayatına başlayan  KERİM ERARSLAN tarafından 2008 yılında KERİMLER HAVALANDIRMA MAK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.’ i kurulmuştur.

Sektörün ilk yılları

İvedik Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermekte olan KERİMLER HAVALANDIRMA, ilk olarak hava kanalı üretim ve montajıyla faaliyetlerine başlamıştır. Hava kanalı faaliyetlerini prizmatik hazır kanal makinası alarak profesyonel hale getirmiş ve kaliteli ürün üretimi ve montaj yolunda bir adım daha ilerlemiştir.
2009

Anahtar Teslim Projelere Başlangıç

Hava kanalı montajıyla yetinmeyen KERİMLER HAVALANDIRMA, havalandırma işlerini anahtar teslim olarak 2009 yılında yapmaya başlamıştır
2010

Klima Santralleri Üretimine Geçiş

2010 yılında Klima santrali çeşitleri, ısı-geri kazanım cihazı çeşitleri, aspiratör ve vantilatör çeşitleri gibi cihazların üretimini hızlandıran KERİMLER HAVALANDIRMA ; MARKA TESCİL, ISO 9001:2008, TSEK, TSE-HYB, CE gibi kalite sertifikalarını bünyesine katmış ve standartlara uygun üretime geçmiştir.
2016

Mühendislik & Ar-Ge faaliyetleri artırdı.

2016 yılında makine parkurunu genişleten, mühendislik alt yapısına önem veren, ar-ge faaliyetlerini artıran KERİMLER HAVALANDIRMA; KERİMLER KLİMA ISITMA SOĞUTMA TAAHHÜT İNŞAAT SAN. ve TİC. A.Ş. ‘ yi kurarak; klima, havalandırma, ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma cihazlarını üretmeye profesyonel olarak adım atmıştır.

KERİMLER KLİMA faaliyetlerine ivedik 21. Cad. üzerinde başlamıştır.
2017

Adres Değişikliği

KERİMLER KLİMA giderek artan faaliyetlerine Anadolu OSB’ ye taşınarak üretim hızını ve kapasitesini artırarak devam etmektedir.

Kerimler Klima ürettiği ürünlere VIACLIMATE markasını kendi adına tescillendirerek bu marka adı altında üretim faaliyetlerini başlamıştır.

VIACLIMATE markası için TSE, CE, ISO9001:2008, TSE-HYB gibi belgelerini güncellemiştir.
2018

EUROVENT Belge Süreci

VIACLIMATE markası klima santralleri için EUROVENT, TUV Hijyen belgelerinin başvurusunu yapmıştır.

EUROVENT Belge Onayı

VIACLIMATE markalı Klima Santralleri (VKS) EN 1886 Standartlarına göre yapılan testlerin sonucunda EUROVENT Sertifikası için uygunluğunu başarıyla belgelendirmiştir.
KATALOGUMUZ BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ. PROJE VE HİZMETLERİMİZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ…
Katalogu İndir